Kurzy

cukroztout-w
- AKTUÁLNĚ jsou k dispozici místa v on-line seminářích, setkání naživo odložena, děkuji vám za pochopení. -

Nejbližší volné termíny kurzů na Naučmese.cz

  • 6. 5. od 17 do 19 hodin, 500 Kč (8 volných míst)
  • 12. 5. od 17 do 19 hodin, 500 Kč (6 volných míst)
  • 19. 5. od 17 do 19 hodin, 500 Kč (6 volných míst)

V ceně kurzu je i heslo, díky kterému získáte 20% slevu na knihu Břišani - ta platí pouze v dobročinném e-shopu Vedlesebe.cz. Až bude možné pořádat setkání naživo, knihu bude možné zakoupit i při nich.

Chci se přihlásit nebo jen pročíst více podrobností o semináři.

Rádi byste se přihlásili na dvouhodinový on-line seminář mimo vypsané termíny? Domluvíme se - napište.

Ten, kdo se zajímá o své zdraví, zkoumá různé přístupy k vaření, stravování a jídlu obecně. Existují spousty "osvědčených" diet a "zaručených" cest ke zdraví, ale kdo se v tom všem má vyznat? Která dieta je ta pravá? A co stravování dětí? A co cukry? Je potřeba číst blechy na etiketách se složením potravin? Tím vším už jsem si prošla a mohu vám usnadnit cestu.

Tlačí vás otázky, a proto kurzy, nebo spíše setkání různých hledajících nadšenců v úzkém kruhu, mají nabídnout příjemný prostor k výměně zkušeností a předání poznatků. Při každém povídání se i mně rozšiřují obzory.

Snažím se neustále aktualizovat své znalosti na poli vědeckých studií a doložených výzkumů, ale všechno své vědění se pokouším předávat lidsky srozumitelnou formou, tedy tak, aby i naprostý laik, kterého leká současný chaos kolem jídla, odcházel klidný a jistý v tom, co pro sebe a své blízké může udělat. Součástí tohoto mého snažení je i nová kniha Břišani určená (pra)rodičům a dětem.

Budu se těšit na setkání s vámi.

Kristýna Mothejzíková, autorka