Kurzy

cukroztout-w
- AKTUÁLNĚ jsou místa v on-line seminářích. Víte o dobrém místě pro živý kurz? Napište :) -

Nejbližší volné termíny kurzů na Naučmese.cz

Pravidelné kurzy přes naučmese.cz jsou opět vypsány, ale máte-li jiné přání, napište, je možné se domluvit individuálně. Kurzy jsou určené pro ty z vás, kdo uvažují o tom, že by se o své zdraví začali více starat, ale nevědí přesně, kudy do toho nebo co by zrovna pro ně bylo nejlepší.

Chci se přihlásit nebo jen pročíst více podrobností o semináři.

Rádi byste se přihlásili na cca dvouhodinový on-line seminář mimo vypsané termíny? Domluvíme se - napište.

Ten, kdo se zajímá o své zdraví, zkoumá různé přístupy k vaření, stravování a jídlu obecně. Existují spousty "osvědčených" diet a "zaručených" cest ke zdraví, ale kdo se v tom všem má vyznat? Která dieta je ta pravá? A co stravování dětí? A co cukry? Je potřeba číst blechy na etiketách se složením potravin? Tím vším už jsem si prošla a mohu vám usnadnit cestu.

Tlačí vás otázky, a proto kurzy, nebo spíše setkání různých hledajících nadšenců v úzkém kruhu, mají nabídnout příjemný prostor k výměně zkušeností a předání poznatků. Při každém povídání se i mně rozšiřují obzory.

Snažím se neustále aktualizovat své znalosti na poli vědeckých studií a doložených výzkumů, ale všechno své vědění se pokouším předávat lidsky srozumitelnou formou, tedy tak, aby i naprostý laik, kterého leká současný chaos kolem jídla, odcházel klidný a jistý v tom, co pro sebe a své blízké může udělat. Součástí tohoto mého snažení je i nová kniha Břišani určená (pra)rodičům a dětem.

Budu se těšit na setkání s vámi.

Kristýna Mothejzíková, autorka